Fotobūdelės

Apie Mus

Foto būdelė yra sukurta būtent renginiams. Daugelis kompanijų siūlo labai didelių gabaritų foto būdeles kurioms įrengti ar perkeli reikia labai daug laiko.Nevisada tokios foto būdelės tinka renginiams kurie vyksta riboto ploto patalpose. Mūsų fotobūdelės yra lengvos konstrukcijos ir mobilios todėl neužima daug vietos tačiau vistiek leidžia į vieny metu fotografuoti net iki dešimties žmonių. Taigi pasimėgaukime kartu!

Mūsų foto būdelė atrodo kaip linkmai aplikuota spintelė su liečiamu ekranu ir linksmom aplikacijom. Mes taip pat turime galimybę pakeisti aplikacijas, kad foto būdelė labiau atitiktų Jūsų poreikius ar kompanijos stilių.


Kas įeina į užsakymą

  • Nemokamas pristatymas/paruošimas/išvežimas*
  • Profesionalus asistentas visam įrangos nuomos laikotarpui
  • Nelimituotas kiekis nuotraukų**
  • Dėžutė su linkmais rekvizitais (perukai, akiniai, kaukės ir t.t.)
  • Pasirenkamas nuotrukų rėmelis ar logotipas
  • USB laikmena su visom nuotraukom po renginio
  • Slaptažodžiu apsaugota WWW galerija (Jums ir Jūsų Svečiams)

 *Klaipėdos regijone    **pagal planą!

Foto budelės

 
 
Light Foto Booth

Light Foto Būdelė

Labiausiai technologiška foto būdelė rinkoje. Leidžianti daryti netgi 4K kokybės nuotraukas.  Foto būdelė yra suaugusio žmogaus ugio, tačiau gali būti adaptuota (sužeminta) ir vaikams.  Platus net 170 laipsnių apžvalgos kampas leidžia padaryti įspūdingas vakarėlio nuotraukas. Taip pat ši foto budelė turi galimybę perduoti vaizdą į paildomus ekranus ar projektrius. Mes tiesiog esame įsitikinę, kad ji nepaliks nie vieno abejingo ir suteiks nepamirštamų atsiminimų Jūsų svečiams.

              

Big Foto Būdelė

Didžiausia, net 55 colių liečiamo ekrano, foto būdelė rinkoje. Leidžianti daryti netgi 4K kokybės nuotraukas.  Foto būdelė yra suaugusio žmogaus ugio, tačiau gali būti adaptuota (sužeminta) ir vaikams.  Platus net 170 laipsnių apžvalgos kampas leidžia padaryti įspūdingas vakarėlio nuotraukas. Taip pat ši foto budelė turi galimybę perduoti vaizdą į paildomus ekranus ar projektrius. Mes tiesiog esame įsitikinę, kad ji nepaliks nie abejingų ir suteiks nepamirštamų atsiminimų Jūsų svečiams.

Big Photo Booth
Mobile Photo Booth

 HALO (LITE - LENGVA foto būdelė)

Labiausiai mobili foto būdelė, leidžianti greitai ją perkelti iš vienos vietos į kitą ir netgi dirbti be elektros maitinimo (Ji dirba nuo savų akumuliatorių) Dėl šių savybių ją galima nesunkiai kilnoti pačio renginio metu. Tai yra mūsų interaktyviausias pasirinkimas, galintis "pagauti" Jūsų svečius net jiems neturint laiko fotografuotis. Halo yra tiesiog idelaus "surinkti" visus linksmuoliusis ir ju smagiausias akimirkas. Taip pat galima papildoma vaizdo transliacija į papildomą ekrantą ar projektorių.